PŘIHLÁŠKA

14 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 19
PO
Trénink dětí 10 - 12 let
pondělí 14:00 - 15:00
Jan Chalupa
Trénink dětí 6 - 10 let
pondělí 14:00 - 15:00
Tomáš Pála
Holky 12 - 14 let - začátečníci
pondělí 15:00 - 16:00
Tereza Kotlasová
Holky 12 - 14 let
pondělí 15:00 - 16:30
Marcel Mysliveček
Holky 12 - 14 let
pondělí 15:00 - 16:00
Tomáš Pála
Kluci 12 - 14 let
pondělí 15:00 - 16:00
Vadimír Eder
Kluci 12 - 14 let
pondělí 15:00 - 16:00
Jan Chalupa
Holky 12 - 15 let - začátečníci
pondělí 16:00 - 17:00
Tereza Kotlasová
Hraj si a cvič
pondělí 16:00 - 17:00
Junioři
pondělí 16:00 - 18:00
Jan Chalupa
Holky 15 - 18 let
pondělí 16:30 - 18:00
Marcel Mysliveček
Skupina I
pondělí 16:30 - 18:00
Tomáš Pála
Skupina II
pondělí 17:30 - 19:00
Tomáš Pála
ÚT
Trénink dětí 10 - 12 let
úterý 14:00 - 15:00
Jan Chalupa
Trénink dětí 6 - 10 let
úterý 14:00 - 15:00
Jan Chalupa
Holky 12 - 14 let
úterý 15:00 - 16:30
Marcel Mysliveček
Kluci 12 - 14
úterý 15:00 - 16:00
Vadimír Eder
Kluci 12 - 14 let
úterý 15:00 - 16:00
Jan Chalupa
Holky 12 - 15 let - začátečníci
úterý 16:00 - 17:00
Lukáš Dvořák
Junioři 1. skupina
úterý 16:00 - 17:30
Jan Chalupa
Trénink dětí 7 - 10 let
úterý 16:00 - 17:00
Lukáš Dvořák
Holky 15 - 18 let
úterý 16:30 - 18:00
Marcel Mysliveček
Junioři 2. skupina
úterý 17:30 - 19:00
Jan Chalupa
ST
Trénink dětí 10 - 12 let
středa 14:00 - 15:00
Jan Chalupa
Trénink dětí 6 - 10 let
středa 14:00 - 15:00
Tomáš Pála
Holky 12 - 14 let - začátečníci
středa 15:00 - 16:00
Tereza Kotlasová
Holky 12 - 14 let
středa 15:00 - 16:30
Marcel Mysliveček
Holky 12 - 14 let
středa 15:00 - 16:30
Tomáš Pála
Kluci 12-14 let
středa 15:00 - 16:00
Vadimír Eder
Kluci 12 - 14 let
středa 15:00 - 16:00
Jan Chalupa
Holky 12 - 15 let - začátečníci
středa 16:00 - 17:00
Tereza Kotlasová
Junioři
středa 16:00 - 18:00
Vadimír Eder
Trénink dětí 7 - 10 let
středa 16:00 - 17:00
Holky 15 - 18 let
středa 16:30 - 18:00
Marcel Mysliveček
Skupina I
středa 16:30 - 18:00
Tomáš Pála
Holky 15 - 18 začátečníci
středa 17:00 - 18:00
Michaela Knoblochová
Skupina II
středa 17:30 - 19:00
Tomáš Pála
Skupina III
středa 18:30 - 20:00
Tomáš Pála
ČT
Trénink dětí 10 - 12 let
čtvrtek 14:00 - 15:00
Jan Chalupa
Trénink dětí 6 - 10 let
čtvrtek 14:00 - 15:00
Jan Chalupa
Holky 12 - 14 let
čtvrtek 15:00 - 16:30
Marcel Mysliveček
Kluci 12-14
čtvrtek 15:00 - 16:30
Vadimír Eder
Kluci 12-14
čtvrtek 15:00 - 16:00
Jan Chalupa
Holky 12 - 15 let - začátečníci
čtvrtek 16:00 - 17:00
Tereza Kotlasová
Skupina I
čtvrtek 16:00 - 17:00
Tomáš Pála
Trénink dětí 7 - 10 let
čtvrtek 16:00 - 17:00
Lukáš Havlíček
Holky 15 - 18 let
čtvrtek 16:30 - 18:00
Marcel Mysliveček
Junioři
čtvrtek 16:30 - 18:00
Vadimír Eder
Skupina II
čtvrtek 17:00 - 18:00
Tomáš Pála
Skupina III
čtvrtek 17:30 - 19:00
Tomáš Pála
Trénink dětí 10 - 12 let
pátek 14:00 - 15:00
Tomáš Pála
Trénink dětí 6 - 10 let
pátek 14:00 - 15:00
Tomáš Pála
Holky 12 - 14 let - začátečníci
pátek 15:00 - 16:00
Tereza Kotlasová
Holky 12 - 14 let
pátek 15:00 - 16:30
Marcel Mysliveček
Holky 12 - 14 let
pátek 15:00 - 16:00
Tomáš Pála
Kluci 12 - 14 let
pátek 15:00 - 16:30
Lukáš Havlíček
Skupina I
pátek 16:00 - 17:00
Tomáš Pála
Holky 15 - 18 let
pátek 16:30 - 18:00
Marcel Mysliveček
Kluci 15 - 18 let
pátek 16:30 - 18:00
Lukáš Havlíček
Holky 15 - 18 začátečníci
pátek 17:00 - 18:00
Tereza Kotlasová
Skupina II
pátek 17:00 - 18:00
Tomáš Pála
Skupina III
pátek 18:00 - 19:00
Tomáš Pála

a dítěte *

*

*

Rodné číslo je vyžadováno na základě změny zákona o podpoře sportu.

a *

*


*



*



Žádám tímto o přijetí za přidruženého člena Beachclubu Strahov z.s., IČ 26670828, se sídlem Praha 6, Chodecká 1230.

*

*


Děkujeme za vaši přihlášku.